Офіційний веб-сайт Буської міської ради

Get Adobe Flash player

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

постійна комісія

з питань планування,бюджету та фінансів.

п/п

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА   КОМІСІЇ

Ричель Марія Іванівна

УРП

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

Фурко Володимир Михайлович

ВО «Батьківщи

на»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Палка Галина Іванівна

Радикальна партія  Олега Ляшка

4

Басараб  Богдан Михайлович

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5

Гута Галина Миронівна

«ВО «Батьківщина»

 

 

постійна комісія

з питань комунальної власності,

житлово-комунального господарства,

охорони навколишнього середовища,

торгівлі, побуту та громадського харчування

п/п

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Михайлюк Оксана Петрівна

ВО «Свобода»

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Сень Галина Іванівна

ВО «Батьківщи-

на»

3

СЕКРЕТАР

Рудишин  Антон Юрійович

ВО «Батьківщи

на»

4

Домбровський Ігор Володимирович

«ВО «Батьківщина»

5

Печура Оксана Сергіївна

ВО «Батьківщина»

 

 

постійна комісія

з питань землекористування

п/п

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Мазур Юрій Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Сервило Наталія Ярославівна

ВО «Свобода»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Гуменний Володимир Євстахійович

«ВО «Батьківщина»

4

Онишкевич Богдан Андрійович

НРУ

5

Турчин Назар Вікторович

УКРОП

 

 

 

 

постійна комісія

з питань духовного відродження,

освіти, культури,спорту, соціального

захисту населення та по роботі з молоддю

п/п

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Пасічник Богдан Володимирович

ВО «Батьківщи

на»

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Керкало Ольга Кирилівна

ПП «Об»єднан

ня «Самопоміч»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Панькевич Оксана Ігорівна

УРП

4

Тарновська Оксана Любомирівна

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5

Багрінець Іван Анатолійович

Радикальна партія  Олега Ляшка

 

 

 

 

 

 

постійна комісія

з питань дотримання законності,

охорони правопорядку,

депутатської діяльності та етики

п/п

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Павлик Зіновій  Юліанович

НРУ

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Слівінський Едуард Володимирович

ПП «Об»єднан

ня  «Самопоміч»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Лось Галина Володимирівна

ПП «Об»єднання «Сапопоміч»

4

Мащак Тетяна Михайлівна

Блок Петра Порешенка «Солідарність»

5

Телепенко Віталій Олександрович

УРП

 

Навігаційна стежка

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування

Відвідувачі
462
Статті
88
Перегляди статей
24000