Офіційний веб-сайт Буської міської ради

Get Adobe Flash player

ХУ1 сесія сьомого скликання.Відкрите голосування.

 

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про виконання міського бюджету  за 2017р.»

 

Від  31.01.2018р. №1

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось     0 чол.,    не голосували  – 0   чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                          

 

 

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку   за 2017р.»

 

Від  31.01.2018р. №2

Всього присутні   23      чол.,  відсутні - 3   чол.,  результати голосування:

за –      23     чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували   0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про роботу виконкому у  2017р.»

 

Від  31.01.2018р. № 3

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось   – 0   чол.,    не голосували     0 чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про перспективний план роботи Буської міської ради на 2018р.»

 

Від  31.01.2018р. № 4

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0 чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

Відкрите голосування з питання  «Про надання матеріальних допомог.»

 

Від  31.01.2018р. № 5

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось      0 чол.,    не голосували     0 чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території м.Буськ на 2018 рік.»

 

 

Від  31.01.2018р. № 6

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –   0 чол.,    утрималось     0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про програму соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік»

 

 

Від  31.01.2018р. № 7

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                 

Відкрите голосування з питання  «Про надання субвенції з міського бюджету

 

Від  31.01.2018р. № 8

Всього присутні    23     чол.,  відсутні - 3   чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось   – 0   чол.,    не голосували   0  чол.

Рішення  - прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про зменшення  плати  батьків на утримання  дітей в  дошкільних навчальних закладах міста у 2018р.»

 

Від  31.01.2018р. № 9

 

Всього присутні    233     чол.,  відсутні -    чол.,  результати голосування:

за –     23      чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про внесення змін в міський бюджет Буської міської ради на 2018 рік»

 

 

Від  31.01.2018р. № 10

Всього присутні     23    чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували    0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                     

                                                                          

 

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про відміну рішення Буської міської ради від 11.10.2017 р.№88 «Про передачу котельні в смт.Красне по вул.Попова,5 з балансу Буської міської ради на баланс Красненської селищної  ради».

 

 

Від  31.01.2018р. № 11

Всього присутні  – 23       чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували   0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                          

Відкрите голосування з питання  «Про  перелік об»єктів комунальної власності територіальної громади м.Буська, які підлягають приватизації в 2018 році

 

 

Від  31.01.2018р. № 12

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -    3 чол.,  результати голосування:

за –  23        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось      0 чол.,    не голосували   0   чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про проведення конкурсу з відбору підприємств для встановлення системи відеоспостереження в м.Буську»

 

 

Від  31.01.2018р. № 13

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   22        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     1  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

не голосував

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про археологічну експедицію Інституту археології Львівського національного університету ім.Івана Франка»

 

 

Від  31.01.2018р. № 14

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    22       чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували    1 чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

не голосував

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                        Відкрите голосування з питання  «Про найменування  алеї в м.Буську»

 

Від  31.01.2018р. № 15

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.       

   

Відкрите голосування з питання  «Про затвердження технічної документації щодо розподілу та об»єднання земельних ділянок в м.Буську»

 

 

Від  31.01.2018р. № 16

Всього присутні   23      чол.,  відсутні - 3   чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                     

                                                                          

 

Відкрите голосування з питання  «Про передачу земельних ділянок  в постійне користування  Львівської обласної ради»

 

 

Від  31.01.2018р. № 17

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –     23      чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували  – 0   чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                     

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою в м.Буську по вул.Надсяння»

 

 

Від  31.01.2018р. № 18

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                  

Відкрите голосування з питання  «Про передачу земельної ділянки в оренду в м.Буськ.

 

 

Від  31.01.2018р. № 19

Всього присутні     23    чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –    23       чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про розроблення детальних      планів територій у м.Буську»

 

 

Від  31.01.2018р. № 20

Всього присутні    23     чол.,  відсутні -  3  чол.,  результати голосування:

за –   23        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     0  чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      

                                                                          

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про затвердження детальних планів територій»

 

 

Від  31.01.2018р. № 21

Всього присутні   23      чол.,  відсутні -   3 чол.,  результати голосування:

за –   22        чол.,     проти –  0 чол.,    утрималось    0  чол.,    не голосували     1 чол.

Рішення  -  прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

не голосувала

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

за

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                   Телепенко В.О.

           

Члени лічильної комісії                                     Тарноваська О.Л., Слівінський Е.В.